Oferta

Idealinoelico1

NOWOŚĆ! MASAŻ TOFFA 60 minut

Cena: 40 zł

REZERWUJ

Opis

Masaż Toffa – technika i oddziaływanie

Celem masażu Toffa jest poprawa ukrwienia i przepływu chłonki na skutek podwyższenia aktywności i uelastycznienia skóry twarzy szyi i dekoltu.

Głównym zadaniem tej techniki masażu jest wzrost mięśniowej aktywności w częściach twarzy, szyi i dekoltu dzięki wzmacnieniu krwiobiegu, normalizacja nasycania tlenem skóry i otaczających mięśni, a także zwiększenie elastyczności skóry. Masaż przeprowadza się na poszczególnycz częściach twarzy, szyi i dekoltu.

Technika masażu Toffa pozwala uzyskać widoczny efekt na skórze twarzy, szyi i dekolcie poprzez pobudzenie rewitalizacji skóry w jej głębszych warstwach. Masaż Toffa działa pobudzająco, dzięki czemu zmęczenie i szarość skóry ustępuje już po pierwszym masażu.

Masaż ten opracował specjalista, który rozumiał procesy dziedziczenia oraz przemiany w rysach twarzy następujące wraz z wiekiem. Autor techniki uwzgłędnił różne przyczyny atrofii oraz przemiany w konfiguracji mięśni, które odpowiadają za opadanie dolnych partii twarzy pod wpływem siły grawitacjii i utraty pierwotnej urody wraz z wiekiem. Można uznać, że ta technika masażu pracuje z twarzą w „formacie 3D”. Przy opracowaniu tej metody Toff uwzględnił nie tylko transformację skóry i mięśni, a także różnorodnośćparametrów fizjologicznych twarzy, wpływ tej techniki na duże naczynia krwionośne oraz włosowate włókna nerwowe i naczynia chłonne.

Technika masażu

Według autora w czasie przeprowadzania zabiegu masażysta może wykonać do 72 ruchów w każdej opracowywanej strefie. Czas przeprowadzenia seansu trwa około 1,5 godziny. Masaż Toffa należy przeprowadzać serią od 5 do 15 seansów w trzydniowych odstępach.

Masażysta opracowując mięśnie twarzy, szyi, dekoltu, karku jednocześcnie wpływa korzystnie nie tylko na mimiczne, ale i na inne mięśnie. Tak więc twarz „podciąga się”, znikają opadające policzki i podbródek. Aktywacja systemu krwionośnego nie tylko pobudza wyprowadzanie toksyn i dostarcza tkankom składników odczywczych poprzez możliwość stosowania biokosmetyków i równocześnie jest profilaktyką trądzika różowatego.

Przed przystąpieniem do masażu należy przeanalizować czas powstania zmian na skórze twarzy, szyi i dekoltu.

Masaż Toffa jednocześnie działa w czterych kierunkach:

  1. Mieśniowym– masażysta opracowuje dokładnie każdy odcinek danego mięśnia. Prowadzi ruchy wzdłuż włókien mięśniowych.
  2. Naczyniowym – ruchy masażysty aktywują pracę lokalnego systemu krwionośnego, dzięki czemu polepsza się odźywianie mięśni i skóry.
  3. Czaszkowym – przeprowadza się opracowywanie części kości karku, opracowuje się również górny odcinek grzbietu.
  4. Nerwowym – na poziomie układu nerwowego masaż Toffa pozwala rozluźnić objęte skurczem mięśnie twarzy szyi i dekoltu, a także daje możliwość głębokiej relaksacjii, którą osięgą się nawet po pierwszym seansie.

Efekty techniki masażu Toffa

Uzyskanym efektem zastosowania tej techniki masażu jest wzrost mięśniowej aktywności w częściach twarzy, szyi i strefy dekoltu dzięki wzmocnieniu krwiobiegu, normalizacji nasycenie tlenem skóry i otaczających mięśni, a także zwiększenie elastyczności skóry.