Oferta

Product

I PEEL WRINKLE LIFT - zmarszczki i utrata elastyczności 45 minut

Cena: 125 zł

REZERWUJ

Opis

Zmarszczki i utrata elastyczności

Peeling zawiera roztwór kwasu glikolowego i komórek macierzystych Budlei Dawida. Kwas glikolowy strukturalnie składa się z bardzo małych cząsteczek, dlatego penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze, silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych – w tym przypadku retinolu. Zabieg o konkretnym działaniu, podczas którego dochodzi do złuszczania warstwy rogowej. Jednocześnie witamina A wpływa stymulująco na poziomie skóry właściwej, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku w jego warstwie podstawnej wpływa regulująco i usprawniająco na podział i różnicowanie się komórek. Przyspiesza zaburzone procesy odnowy naskórka.

RODZAJE SKÓRY

Ze wszystkimi rodzajami starzenia, nierównomierna, z przebarwieniami, sucha, szorstka, przetłuszczająca się, z trądzikiem zaskórnikowym.

KLUCZOWE SKŁADNIKI

Organiczny aloes w postaci żelu - Nośnik/Baza

30% mieszanka:

  • Kwas glikolowy

Złuszczające (AHA), Synteza kolagenu

Buddleja davidi stems G™ (komórki macierzyste Budlei Dawida) - Przeciwdziałanie starzeniu, fotostarzeniu i przebarwieniom pozapalnym. Ochrona przed UVA.