Oferta

Fotolia 77840331 xs

Botox redukcja zmarszczek mimicznych - Zmarszczki poziome czoła, między brwiami/ lwia zmarszczka, wokół oczu/ kurze łapki, palacza, podniesienie kącików ust, tzw. Uśmiech dziąsłowy 30 minut

Cena: 200 zł - 500 zł

REZERWUJ

Opis

Proteina botulinowa/ toksyna botulinowa - zwana potocznie BOTOKSEM - jest preparatem, którego zastosowanie przyczynia się do czasowego rozluźnienia mięśni, odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych w górnej części twarzy: marsowych linii między brwiami, bruzd poprzecznych i pionowych występujących na czole w okolicach oczu tzw. kurzych łapek, a także do uzyskania efektu delikatnego liftingu. Wieloletnie badania kliniczne udowadniają całkowite bezpieczeństwo stosowania tej substancji.

BOTOX jest stosowany zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Jest wysoce skutecznym zabiegiem, posiadającym szerokie zastosowanie w wygładzaniu zmarszczek.

Zmarszczki poziome czoła - od 400 pln
Zmarszczki między brwiami - tzw. lwia zmarszczka - od 500 pln
Zmarszczki wokół oczu - tzw. kurze łapki - od 500 pln
Zmarszczki palacza - od 200 pln
Podniesienie kącików ust - od 250 pln
Tzw. Uśmiech dziąsłowy - od 200 pln
 

ZASADA DZIAŁANIA:

Po wstrzyknięciu BOTOX działa jedynie miejscowo, w obrębie mięśni, do których został wprowadzony, pozostałe mięśnie funkcjonują jak dotąd. Dzięki temu nie zmienia się wyraz twarzy, wyraźnie zanikają za to zmarszczki.

BOTOX zaczyna działać po 2-3 dniach od wstrzyknięcia, natomiast pełny efekt może być widoczny dopiero po 7-10 dniach.

Przeciwwskazania do Botoksu:

- choroby z zaburzeniem przewodnictwa nerwowo-mięśniowego

- stosowanie leków powodujących relaksację mięśni

- miejscowe infekcje skóry

- ciąża i okres karmienia

- zaburzenia krzepnięcia krwi.

Efekt BOTOX-u utrzymuje się co najmniej 4 miesiące i zanika stopniowo. Po kolejnych kuracjach preparatem BOTOX rezultaty mogą utrzymywać się znacznie dłużej, przywracając nam młodzieńczy wygląd.

Uwaga: płatność za zabiegi wyłącznie gotówkowa. Zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej. Konsultacja w dniu zabiegu wliczona w cenę.