Oferta

Fotolia 92878269 xs

Kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek i modelowanie twarzy kwasem hialuronowym - Teosyal, Neauvia, Stylage, Restylane 60 minut

Cena: 500 zł - 1000 zł

REZERWUJ

Opis

Wypełnianie zmarszczek i modelowanie twarzy kwasem hialuronowym - Teosyal, Neauvia, Stylage, Restylane

Lwie zmarszczki - od 500 pln
Drobne zmarszczki wokół oczu - od  500 pln
Zmarszczki poziome czoła - od  500 pln
Wypełnienie skroni - od 600 pln
Bruzdy nosowo-wargowe - od  950 pln
Dolina łez - od 500 pln
Korekcja nosa - od 500 pln
Zmarszczki palacza - wokół ust - od  600 pln
Wypełnienie policzków - od 1000 pln
Powiększanie ust - od 1000 pln
Opadające kąciki ust - od 950 pln
Owal twarzy - od 500 pln

Neauvia Organic Stymulate Man (1ml) - dla wymagających mężczyzn. Spełnia oczekiwania skóry mężczyzny - od 1000 pln
 

Kwas hialuronowy to bezpieczny, całkowicie wchłanialny preparat przeznaczony do rewitalizacji skóry, korekcji zmarszczek i głębokich bruzd oraz modelowania ust i twarzy. Typowe miejsca wypełnień to bruzdy nosowo-wargowe, policzki, usta i wszędzie tam, gdzie widzimy zmarszczki, nawet gdy twarz zastyga w bezruchu. Hialuron jest podstawowym składnikiem skóry, który wiąże wodę w komórkach i podnosi jej poziom nawilżenia. Z wiekiem ilość hialuronu maleje co prowadzi do zwiotczenia skóry, staje się ona sucha, pojawiają się drobne linie, a następnie głębokie bruzdy.

Średni okres utrzymania efektów wypełnień to 9-12 miesięcy, czasem okres ten ulega zmianie w zależności od wieku pacjenta, stanu skóry, trybu życia oraz miejsca podania wypełniacza. Gęstość preparatu dobierana jest w zależności od potrzeb oraz efektu jaki chcemy uzyskać.

Efekty po zabiegu są natychmiastowe i bardzo naturalne. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków. W miejscu nakłuć może wystąpić obrzęk i zaczerwienienia, które po kilku godzinach ustępują.

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża oraz okres karmienia piersią, stany grypowe, stosowanie antybiotyków, zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków rozrzedzających krew (m.in. aspiryna)

Uwaga: płatność za zabiegi wyłącznie gotówkowa.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu stomatologicznym. Konsultacja w dniu zabiegu wliczona w cenę.