Oferta

Fotolia 55040368 xs

Kwas hialuronowy powiększanie ust 60 minut

Cena: 1400 zł

REZERWUJ

Opis

Wiele kobiet marzy o pięknych, kształtnych i pełnych blasku ustach. Nic w tym dziwnego przecież są jednym z głównych atrybutów kobiecości. Niestety nie każdą z Pań natura obdarzyła harmonią kształtu ust, dodatkowo wraz z wiekiem problem zaczyna narastać. Górna warga staje się coraz cieńsza, kąciki ust zaczynają opadać, wyraz twarzy staje się coraz bardziej "smutny". Poprzez powiększenie, usuniecie zmarszczek wokół ust lub nieznaczne uwydatnienie ich kształtu można znacznie poprawić wyraz całej twarzy.

Do zabiegu wypełniania ust najczęściej stosowanym preparatem jest kwas hialuronowy, który wprowadzony pod skórę staje się dla niej "odżywką", skutecznie wiąże wodę w skórze, polepsza funkcjonowanie komórek, odbudowuje strukturę skóry. Dzięki temu usta są wyraźnie odmłodzone, nawilżone, napięte i bardziej elastyczne.

Powiększanie i modelowanie ust w zależności od potrzeb pacjentki obejmuje:

- wypełnienie ust

- korektę konturu

- wyrównanie asymetrii

- podniesienie kącików

- podkreślenie łuku kupidyna

- poprawę jędrności warg.

Po zabiegu może wystąpić delikatny obrzęk i zasinienie, w związku z czym przez 2-3 dni nie należy planować ważnych spotkań. W celu zmniejszenia obrzęku, powinno się pić około 2 litry wody dziennie oraz smarować usta maścią z arniką, która uchroni usta przed nadmiernym zasinieniem.

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, okres karmienia piersią, zabiegu nie wykonuje się w czasie miesiączki, osoby chore na choroby autoimmunologiczne, alergie na kwas hialuronowy. Przez dwa tygodnie po zabiegu należy unikać nagrzewania okolic ust, korzystać z sauny i solarium.

Uwaga: płatność za zabiegi wyłącznie gotówkowa.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu stomatologicznym. Konsultacja w dniu zabiegu wliczona w cenę.