Oferta

Fotolia 88412337 s

CZYSZCZENIE MANUALNE + koktajl tonizujący/ sonoforeza + francuskie algi/ 75 min 75 minut

Cena: 180 zł

REZERWUJ

Opis

Czyszczenie manualne + peeling kawitacyjny + koktajl tonizujący z soforezą +  francuskie algi

Oczyszczanie twarzy ma na celu usunięcie zaskórników oraz zamknięcie gruczołów łojowych. Polecany szczególnie dla osób które mają problemy z zaskórnikami, porami oraz borykają się z trądzikiem.

Zabieg oczyszczania skóry twarzy przyczynia się do usunięcia zrogowaciałego naskórka, bakterii, zaskórników, a przez to ułatwia penetrację składników aktywnych zawartych w preparatach oraz zapobiega pojawianiu się nowych zanieczyszczeń i stanów zapalnych.

 

ETAPY ZABIEGU:

  • demakijaż kosmetykami Image Skincare lub Decleor Paris
  • tonizowanie skóry
  • maska rozpulchniająca
  • Vapozon - rozgrzanie twarzy
  • oczyszczenie manualne
  • darsonval - dezynfekcja skóry wykorzystująca prądy wysokiej  częstotliwości (300-500 kHz) wytwarzające zbawienny dla skóry ozon
  • koktajl normalizujący/ sonoforeza - tonizujący/ przeciwazapalny
  • algi francuskie
  • Krem wieńczący zabieg – odpowiednio dobrany do skóry krem Image Skincare

 

EFEKT  PO  ZABIEGU :
po zabiegu uzyskuje się poprawę wyglądu skóry, skóra jest oczyszczona,
usunięte zostają martwe komórki, liczne zaskórniki, drobne prosaki, efekty po zabiegu lub serii zabiegów to odblokowanie ujść gruczołów łojowych, rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu, ograniczenie wydzielania sebum, zmatowienie tłustych partii twarzy, nawilżenie i wygładzenie, podrażnienia skóry i stany zapalne zostają złagodzone, zabiegi te powodują: odnowę skóry, rekonstruują braki, przywracają właściwe pH, przyczyniają się do ścienienia warstwy rogowej naskórka i regulację procesu rogowacenia, poprawiają ukrwienie, poprawiają dotlenienie, hamują szybki wzrost liczby bakterii, stabilizują naturalną florę bakteryjną.

 

Przebieg zabiegu:

- Demakijaż – kosmetykami Image Skincare lub Decleor Paris

- Tonizowanie skóry 

- Specjalna maska rozpulchniająca skórę.

- Wapozon - dzięki parze wodnej, przygotowanie skóry do zabiegu oczyszczania poprzez zmiękczanie naskórka i rozpulchnienie skóry. Przy okazji nawilża skórę, oczyszcza ją z zanieczyszczeń, pobudza krążenia, a co za tym idzie – usuwa zbędne produktów przemiany materii ze skóry i dostarczania jej tlenu oraz substancji odżywczych, rozmiękcza warstwę rogową, przez co łatwiej można usunąć zaskórniki i martwe komórki, otwiera  ujścia gruczołów łojowych - porów, dzięki czemu łatwiej usunąć zalegające tam czopy łojowe, pobudza gruczoły łojowe do pracy, dzięki czemu „pory” szybciej się oczyszczają.

- Oczyszczanie manualne - wyciskanie zaskórników i pryszczy.

- Darsonwalizacja - dezynfekcja skóry wykorzystująca prądy wysokiej  częstotliwości (300-500 kHz)

- Koktajl normalizujący - Przeznaczony do cery ze skłonnością do przetłuszczania, trądzikowej oraz wymagającej wyciszenia i złagodzenia istniejących stanów zapalnych. Nadaje się również do cery delikatnej, podrażnionej i wrażliwej. Koktajl redukuje nadmierne wydzielanie sebum, zmniejsza zaczerwienienia, uszczelnia naczynka i działa antyoksydacyjnie.

- Sonoforeza - wprowadzanie za pomocą ultradźwięków koktajlu. Celem Sonoforezy jest wprowadzenie substancji aktywnych (leczniczych, kosmetycznych) w głębsze warstwy naskórka. Substancje wtłaczane za pomocą ultradźwięków przekraczają barierę jaką jest płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe i wnikają do żywych warstw naskórka. Sonoforeza powodując mikromasaż poprawia ukrwienie naskórka i regenerację uszkodzonych tkanek.

- ALGI - odpowiednia do potrzeb cery mikronizowana alga morska Laminaria Digitata  - ALGOVERT ® w czystej postaci posiada znakomite właściwości przeciwstarzeniowe i odmładzające, ujędrniające, nawilżające i odżywcze. Bogactwo witamin, minerałów i aminokwasów wspomaga odnowę tkanki skórnej oraz przywraca jej siłę i witalność. Zawiera potas oraz jod - pierwiastek, który ułatwia lipolizę komórek tłuszczowych . Pomaga zatrzymać wodę w skórze oraz jest doskonałym przeciwutleniaczem.

- Krem wieńczący zabieg – odpowiednio dobrany do skóry krem Image Skincare