Oferta

Fotolia 88412337 s

CZYSZCZENIE MANUALNE + peeling kawitacyjny + koktajl tonizujący/ sonofreza + maska ściągająca/ 90 min 90 minut

Cena: 220 zł

REZERWUJ

Opis

Czyszczenie manualne + peeling kawitacyjny + koktajl tonizujący z soforezą + maska ściągająca

Oczyszczanie twarzy ma na celu usunięcie zaskórników oraz zamknięcie gruczołów łojowych. Polecany szczególnie dla osób które mają problemy z zaskórnikami, porami oraz borykają się z trądzikiem.

Zabieg oczyszczania skóry twarzy przyczynia się do usunięcia zrogowaciałego naskórka, bakterii, zaskórników, a przez to ułatwia penetrację składników aktywnych zawartych w preparatach oraz zapobiega pojawianiu się nowych zanieczyszczeń i stanów zapalnych.

 

ETAPY ZABIEGU:

  • demakijaż kosmetykami Image Skincare lub Decleor Paris
  • tonizowanie skóry
  • maska rozpulchniająca
  • Vapozon - rozgrzanie twarzy
  • oczyszczenie manualne
  • darsonval - dezynfekcja skóry wykorzystująca prądy wysokiej  częstotliwości (300-500 kHz) wytwarzające zbawienny dla skóry ozon
  • peeling kawitacyjny
  • koktajl normalizujący/ sonoforeza - tonizujący/ przeciwazapalny
  • maska ściągająca
  • Krem wieńczący zabieg – odpowiednio dobrany do skóry krem Image Skincare

 

EFEKT  PO  ZABIEGU :
po zabiegu uzyskuje się poprawę wyglądu skóry, skóra jest oczyszczona,
usunięte zostają martwe komórki, liczne zaskórniki, drobne prosaki, efekty po zabiegu lub serii zabiegów to odblokowanie ujść gruczołów łojowych, rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu, ograniczenie wydzielania sebum, zmatowienie tłustych partii twarzy, nawilżenie i wygładzenie, podrażnienia skóry i stany zapalne zostają złagodzone, zabiegi te powodują: odnowę skóry, rekonstruują braki, przywracają właściwe pH, przyczyniają się do ścienienia warstwy rogowej naskórka i regulację procesu rogowacenia, poprawiają ukrwienie, poprawiają dotlenienie, hamują szybki wzrost liczby bakterii, stabilizują naturalną florę bakteryjną.

 

Przebieg zabiegu:

- Demakijaż – kosmetykami Image Skincare lub Decleor Paris

- Tonizowanie skóry 

- Specjalna maska rozpulchniająca skórę.

- Wapozon - dzięki parze wodnej, przygotowanie skóry do zabiegu oczyszczania poprzez zmiękczanie naskórka i rozpulchnienie skóry. Przy okazji nawilża skórę, oczyszcza ją z zanieczyszczeń, pobudza krążenia, a co za tym idzie – usuwa zbędne produktów przemiany materii ze skóry i dostarczania jej tlenu oraz substancji odżywczych, rozmiękcza warstwę rogową, przez co łatwiej można usunąć zaskórniki i martwe komórki, otwiera  ujścia gruczołów łojowych - porów, dzięki czemu łatwiej usunąć zalegające tam czopy łojowe, pobudza gruczoły łojowe do pracy, dzięki czemu „pory” szybciej się oczyszczają.

- Oczyszczanie manualne - wyciskanie zaskórników i pryszczy.

- Darsonwalizacja - dezynfekcja skóry wykorzystująca prądy wysokiej  częstotliwości (300-500 kHz)

- Peeling kawitacyjny - bezbolesne i głębokie oczyszczanie skóry. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych.

- Koktajl normalizujący - Przeznaczony do cery ze skłonnością do przetłuszczania, trądzikowej oraz wymagającej wyciszenia i złagodzenia istniejących stanów zapalnych. Nadaje się również do cery delikatnej, podrażnionej i wrażliwej. Koktajl redukuje nadmierne wydzielanie sebum, zmniejsza zaczerwienienia, uszczelnia naczynka i działa antyoksydacyjnie.

- Sonoforeza - wprowadzanie za pomocą ultradźwięków koktajlu. Celem Sonoforezy jest wprowadzenie substancji aktywnych (leczniczych, kosmetycznych) w głębsze warstwy naskórka. Substancje wtłaczane za pomocą ultradźwięków przekraczają barierę jaką jest płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe i wnikają do żywych warstw naskórka. Sonoforeza powodując mikromasaż poprawia ukrwienie naskórka i regenerację uszkodzonych tkanek.

- Maska ściągająca - ma na celu zamknięcie porów po zabiegu oczyszczania. Zawiera tlenek cynku, kredę, kaolin, ziemie okrzemkową, węglan magnezu i jest pozbawiona tłuszczy. absorbuje nadmiar sebum, skutecznie oczyszcza i ściąga ujścia gruczołów łojowych. Ma właściwości  antybakteryjne, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Normalizuje tłuste partie skóry, a nawilża suche dzięki czemu pozostaje ona naprawdę czysta, gładka i matowa.

- Krem wieńczący zabieg – odpowiednio dobrany do skóry krem Image Skincare