Oferta

Cryo

CRYO ROYAL LUX - 1 zabieg 90 min - 3 głowice: Fala Akustyczna + Vacuum + Kriolipoliza lub Fala Radiowa – intensywne: modelowanie, wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcja cellulitu - brzuch, boczki, pośladki, uda, łydki, ramiona 90 minut

Cena: 400 zł

REZERWUJ

Opis

CRYO ROYAL LUX - 1 zabieg 90 minut - Fala Akustyczna + Vacum + Kriolipoliza lub Fala Radiowa – intensywne: modelowanie, wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcja cellulitu - brzuch, boczki, pośladki, uda, łydki, ramiona razem lub intensywniej wybrane partie ciała. Wyraźne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

Zabieg przy użyciu innowacyjnej technologii jedynego na rynku urządzenia Cryo Royal łączącego trzy wybrane jego funkcje: FALA AKUSTYCZNA + technologię próżniową VACUM + KRIOLIPOLIZA lub FALA RADIOWA - Bi-Polar RF. 

Kriolipoliza w odróżnieniu od chirurgii inwazyjnej, CoolSculpting czyli Rzeźbienie na zimno - to nieinwazyjne zabiegi, które odbywają się bez użycia igieł oraz nacięć. Podczas zabiegu nieinwazyjna głowica jest przykładana do skóry osłoniętej przezroczystą folią. Głowica dostarcza chłód by namierzyć oraz wyeliminować komórki tłuszczowe w wybranych obszarach ciała. Pod wpływem zimna komórki obumierają, a organizm je stopniowo usuwa w sposób naturalny – podobnie jak ma miejsce w przypadku metabolizmu tłuszczów z pożywienia. 

Fala Akustyczna - rozbija tkankę tłuszczową w wybranych partiach ciała i poprawia elastyczność oraz ujędrnia skórę. Dzięki poprawie metabolizmu i przemiany materii redukuje cellulit.  Powoduje wewnętrzne pękanie i rozpuszczanie trójglicerydów w glicerol i wolnotłuszczowe kwasy tłuszczowe, które wydalane są w naturalnym procesie przemiany materii.

Fala Radiowa - Bi-Polar RF - głowica emituje falę radiową o określonej długości dzięki czemu możemy działać wybiórczo na daną strukturę skóry bądź tkanki podskórnej dostarczając ciepło do wybranej partii ciała podgrzewa komórki tłuszczowe doprowadzając do ich rozpadu. Tłuszcz zostanie wydalony z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Bi-Polar RF działa również w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmładzanie poprzez pobudzenie organizmu do produkcji kolagenu. 

Zabieg Vacum CryoRoyal polega na uchwyceniu konkretnego fałdu skórnego, który powoduje przekrwienie wraz z jednoczesnym drenażem. Mocne ruchy cyrkulacyjne doprowadzają do pobudzenia procesów metabolicznych, poprawy mikrocyrkulacji i odprowadzenia limfy, co z kolei jest przydatne w redukcji tkanki tłuszczowej. Niezawodna głowica próżniowa ma również za zadanie pobudzić lipolizę (rozpad komórek tłuszczowych) szczególnie polecana jest po zabiegach rozbijających tkankę tłuszczową. W efekcie skóra staje się niesamowicie gładka, jednolita a cellulit mniej widoczny. Intensywny masaż, dzięki pobudzeniu krążenia krwi i płynów ustrojowych, eliminuje toksyny z naszego organizmu, które również odpowiadają za powstawanie cellulitu.

 

Efekty widoczne i odczuwalne są już po pierwszym zabiegu!

Najlepsze i najtrwalsze rezultaty osiągane są po serii 5-10 zabiegów i wykonuje się dwa do trzech razy w tygodniu lub rzadziej w zalezności od ilości tkanki tłuszczowej oraz kondycji skóry i oczekiwanych rezultatów...

Przed zabiegiem zaleca się:

  • nie spożywanie posiłków najkrócej godzinę przed zabiegiem,
  • przerwę od stosowania suplementów diety wspomagających odchudzanie podczas całej kuracji.

Po zabiegu zaleca się:

  • stosowanie diety ubogiej w tłuszcze,
  • picie 1,5 – 2 litrów wody dziennie,
  • wzmożoną aktywność fizyczną.
TABELA WYNIKÓW ZABIEGÓW WYSZCZUPLAJĄCYCH STOSOWANYCH W MEDI SPA
   
Pomiar brzucha - Największy ubytek u  jednej osoby
(pomiarów nie sumujemy)
   
 po 1 zabiegupo 10 zabiegach
pod biustem9.8 cm18.9 cm
na wysokości pępka5.2 cm19.0 cm
na lini bioder5.0 cm14.2 cm
   
Średni ubytek w centymetrach w 3 miejscach na brzuchu
 po 1 zabiegupo 10 zabiegach
pod biustem1.8 cm3.9 cm
na wysokości pępka2.8 cm9.2 cm
na lini bioder1.6 cm6.8 cm

 

 

 

Przeciwwskazania do Kriolipolizy:

- nowotwory
- nadwrażliwość na zimno
- choroba Raynauda
- ciąża, okres laktacji

Przeciwwskazania do Cryo Royal (w zależności od użytych głowic)
- wrzody żołądka, poważne choroby żołądka
- wrzody dwunastnicy
- nadciśnienie
- cukrzyca
- nowotwory
- ciąża, okres laktacji
- operacja żołądka (okolic brzucha) przez ostatnie 3 miesiące
- okres menstruacji
- obecność rozrusznika serca, metalowych implantów
- podyższona temperatura ciała
- stany zapalne organizmu
- choroby o podłożu hormonalnym