Oferta

Cryo

CRYO ROYAL LUX - Pakiet 5 zabiegów 90 min - 3 głowice: Fala Akustyczna + Vacum + Kriolipoliza lub Fala Radiowa – intensywne: modelowanie, wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcja cellulitu - brzuch, boczki, pośladki, uda, łydki, ramiona 90 minut

Cena: 1500 zł

REZERWUJ

Opis

CRYO ROYAL LUX - Pakiet 5 zabiegów 90 minutowych - Fala Akustyczna + Vacum + Kriolipoliza lub Fala Radiowa – intensywne: modelowanie, wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcja cellulitu - brzuch, boczki, pośladki, uda, łydki, ramiona razem lub intensywniej wybrane partie ciała. Wyraźne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

Kriolipoliza w odróżnieniu od chirurgii inwazyjnej, CoolSculpting czyli Rzeźbienie na zimno - to nieinwazyjne zabiegi, które odbywają się bez użycia igieł oraz nacięć. Podczas zabiegu nieinwazyjna głowica jest przykładana do skóry osłoniętej przezroczystą folią. Głowica dostarcza chłód by namierzyć oraz wyeliminować komórki tłuszczowe w wybranych obszarach ciała. Pod wpływem zimna komórki obumierają, a organizm je stopniowo usuwa w sposób naturalny – podobnie jak ma miejsce w przypadku metabolizmu tłuszczów z pożywienia. 

Fala Akustyczna - rozbija tkankę tłuszczową w wybranych partiach ciała i poprawia elastyczność oraz ujędrnia skórę. Dzięki poprawie metabolizmu i przemiany materii redukuje cellulit.  Powoduje wewnętrzne pękanie i rozpuszczanie trójglicerydów w glicerol i wolnotłuszczowe kwasy tłuszczowe, które wydalane są w naturalnym procesie przemiany materii.

Fala Radiowa - Bi-Polar RF - głowica emituje falę radiową o określonej długości dzięki czemu możemy działać wybiórczo na daną strukturę skóry bądź tkanki podskórnej dostarczając ciepło do wybranej partii ciała podgrzewa komórki tłuszczowe doprowadzając do ich rozpadu. Tłuszcz zostanie wydalony z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Bi-Polar RF działa również w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmładzanie poprzez pobudzenie organizmu do produkcji kolagenu. 

Zabieg Vacum CryoRoyal polega na uchwyceniu konkretnego fałdu skórnego, który powoduje przekrwienie wraz z jednoczesnym drenażem. Mocne ruchy cyrkulacyjne doprowadzają do pobudzenia procesów metabolicznych, poprawy mikrocyrkulacji i odprowadzenia limfy, co z kolei jest przydatne w redukcji tkanki tłuszczowej. Niezawodna głowica próżniowa ma również za zadanie pobudzić lipolizę (rozpad komórek tłuszczowych) szczególnie polecana jest po zabiegach rozbijających tkankę tłuszczową. W efekcie skóra staje się niesamowicie gładka, jednolita a cellulit mniej widoczny. Intensywny masaż, dzięki pobudzeniu krążenia krwi i płynów ustrojowych, eliminuje toksyny z naszego organizmu, które również odpowiadają za powstawanie cellulitu.

Efekty widoczne i odczuwalne są już po pierwszym zabiegu!

Najlepsze i najtrwalsze rezultaty osiągane są po serii 5-10 zabiegów i wykonuje się dwa do trzech razy w tygodniu lub rzadziej w zalezności od ilości tkanki tłuszczowej oraz kondycji skóry i oczekiwanych rezultatów...

 

Przed zabiegiem zaleca się:

  • nie spożywanie posiłków najkrócej godzinę przed zabiegiem,
  • przerwę od stosowania suplementów diety wspomagających odchudzanie podczas całej kuracji.

Po zabiegu zaleca się:

  • stosowanie diety ubogiej w tłuszcze,
  • picie 1,5 – 2 litrów wody dziennie,
  • wzmożoną aktywność fizyczną.
TABELA WYNIKÓW ZABIEGÓW WYSZCZUPLAJĄCYCH STOSOWANYCH W MEDI SPA
   
Pomiar brzucha - Największy ubytek u  jednej osoby
(pomiarów nie sumujemy)
   
 po 1 zabiegupo 10 zabiegach
pod biustem9.8 cm18.9 cm
na wysokości pępka5.2 cm19.0 cm
na lini bioder5.0 cm14.2 cm
   
Średni ubytek w centymetrach w 3 miejscach na brzuchu
 po 1 zabiegupo 10 zabiegach
pod biustem1.8 cm3.9 cm
na wysokości pępka2.8 cm9.2 cm
na lini bioder1.6 cm6.8 cm

 

 

 

Przeciwwskazania do Kriolipolizy:

- nowotwory
- nadwrażliwość na zimno
- choroba Raynauda
- ciąża, okres laktacji

Przeciwwskazania do Cryo Royal (w zależności od użytych głowic)
- wrzody żołądka, poważne choroby żołądka
- wrzody dwunastnicy
- nadciśnienie
- cukrzyca
- nowotwory
- ciąża, okres laktacji
- operacja żołądka (okolic brzucha) przez ostatnie 3 miesiące
- okres menstruacji
- obecność rozrusznika serca, metalowych implantów
- podyższona temperatura ciała
- stany zapalne organizmu
- choroby o podłożu hormonalnym