Oferta

Fotolia 90135913 xs

60 MINUTOWY zabieg Focus Melody RF: modelowanie, wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcja cellulitu - na wybrane partie ciała: brzuch, boczki, piersi, pośladki, uda, łydki, ramiona, stopy, plecy, dłonie. 60 minut

Warianty usługi

LIGHT
250 zł REZERWUJ
STRONG
300 zł REZERWUJ
Pakiet 5 zabiegów LIGHT
1100 zł REZERWUJ
Pakiet 5 zabiegów STRONG
1450 zł REZERWUJ
Pakiet 10 zabiegów LIGHT
2000 zł REZERWUJ
Pakiet 10 zabiegów STRONG
2600 zł REZERWUJ

Opis

Modelowanie ciała bez skalpela - Focus Melody Skin Tightening RF

OPCJA LIGHT:  60 minutowy zabieg Focus Melody RF na wybrane partie ciała: brzuch, boczki, piersi pośladki, uda, łydki, ramiona, stopy, plecy, dłonie z użyciem żelu.

 

lub

 

OPCJA STRONG:  60 minutowy zabieg Focus Melody RF na wybrane partie ciała: brzuch, boczki, piersi, pośladki, uda, łydki, ramiona, stopy, plecy, dłonie z użyciem ekskluzywnego, profesjonalnego Kremu kolagenowo-liftingującego do ciała lub Kremu antycellulitowo-wyszczuplającego Focus RF, którego specjalnie dostosowana formuła wzmacnia i utrwala efekty zabiegów. Dzięki działaniu głowic krem wchłania się głębiej, pozostawiając skórę odżywioną, naprężoną, gładką i jędrną!

 

 

Efekty zabiegów na ciało:
- ujędrnienie struktury skóry, 

- natychmiastowa poprawa kolorytu skóry i jej rozświetlenie, 

- napinanie skóry – wygładzanie,  

- uaktywnienie odbudowy kolagenu - odmładzanie,

- redukcja cellulitu,

- modelowanie wybranych ciała i wyszczuplanie - bez konieczności wykonywania ćwiczeń fizycznych.


Najtrwalsze efekty uzyskuje się w serii zabiegów:
- minimalna ilość 5 zabiegów co 7-10 dni
- zalecana seria 10 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni.


Nieinwazyjny zabieg odmładzania ciała z użyciem urządzenia Focus Melody Skin Tightening RF do modelowania sylwetki, w którym radiofrekwencję (RF) wykorzystuje się do przeciwdziałania procesom degradacji kolagenu w organizmie.
W wyniku procesów starzenia organizmu wiązania kolagenu ulegają rozluźnieniu, wydłużeniu i poskręcaniu przez co skóra traci jędrność, elastyczność „ulegając grawitacji” i pojawia się obwisła skóra oraz zwiotczenia.

Podczas zabiegu z użyciem Focus Melody Skin Tightening RF fale radiowe przekazują energię cieplną do skóry właściwej i tkanki podskórnej, efektem czego jest pobudzenie komórek włókien kolagenowych. Intensywny miejscowy wzrost temperatury (45-60 st.C) sprawia, że włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, napięciu i jednoczesnej stymulacji.

Włókna, które w procesie starzenia ulegają wydłużeniu i poskręcaniu, poddane działaniu Focus Melody Skin Tightening RF stają się bardziej sprężyste i elastyczne.
Wykorzystane w zabiegu  bipolarne fale radiowe, w bezbolesny i bezpieczny sposób bez ryzyka poparzeń przeciwdziałają luzowaniu się wiązań kolagenowych, przebudowują ich strukturę, przywracając skórze utraconą jędrność, młody wygląd i redukując zmarszczki.
Zabieg przeznaczony jest dla każdego typu skóry, zarówno dla kobiet jak
i mężczyzn i co ważne: bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich
rutynowych zajęć.


Przeciwwskazania:
Ciąża,
Rozrusznik serca,
Choroby skóry,
Nowotwory.
 
Bezpośrednio po zabiegu wykluczone są:
- masaż
- endermologia
- głębokie złuszczanie
- kuracja kwasami
- trwałe wypełniacze
- elektrostymulacja