Oferta

Fotolia 71218296 xs

Pedicure japoński 90 minut

Cena: 130 zł

REZERWUJ

Opis

Pedicure japoński

Pedicure japoński przeznaczony jest dla osób, które mają problemy z rozdwajającymi się paznokciami, zniszczoną i łamliwą płytką.

 

Etapy pedicure:
- dezynfekcja stóp
- zmycie starego lakieru
- kąpiel stóp w ciepłej wodzie z dodatkiem zmiękczającym
- po osuszeniu stóp ręcznikiem jednorazowym następuje skrócenie paznokci
- usunięcie zrogowaciałego naskórka, odcisków i nagniotek za pomocą specjalnej frezarki
- odsuwanie bądź wycinanie skórek w zależności od woli...
- Peeling Tropical Citrus marki OPI - mieszanka ekstraktów roślinnych, zmiękczającego wyciągu z kokosa, energetyzującego ekstraktu z cytrusów oraz przeciwutleniaczy, witamin i środków nawilżających, służy do złuszczania obumarłej warstwy rogowej naskórka. Dzięki temu zabiegowi skóra staje się gładsza i wygląda młodziej. Poprawia także mikrokrążenie krwi oraz powoduje skuteczniejsze wnikanie w skórę składników pielęgnacyjnych serwowanych w kolejnych etapach zabiegu.
- wcieramy w skórę z delikatnym masażem nawilżający i odżywiający balsam Tropical Cutrus OPI 
- Pedicure Japoński - zabieg ten polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami A i E, krzemionką z morza japońskiego i keratyną w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru - pyłku pszczelego. 

Celem zabiegu jest odżywienie, regeneracja i wzmocnienie słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Pieczołowicie wmasowane w płytkę paznokcia składniki nie tylko nawilżają, ale także sprawiają, że paznokcie wyglądają niesamowicie zdrowo!