Oferta

Dsc00175

KEMON NUTRIZIONE RICCA – Actyva – silnie nawilżający rytuał pielęgnujący suche włosy z peelingiem skóry głowy 40 minut

Cena: 140 zł - 230 zł

REZERWUJ

Opis

Rytuał Nutrizione Ricca – Actyva – silnie nawilżająca kuracja pielęgnująca suche włosy

140 do 210 zł w zależności od długości włosów i zużycia produktów – Rytuał Nutrizione Ricca poprzedzony peelingiem trychologicznym, który usuwa zanieczyszczenia, wykazuje działanie złuszczające, oczyszczające, łagodzące i odświeżające. 

Pakiet 5 zabiegów - 620 do 900 zł

160 do 230 zł w zależności od długości włosów i zużycia produktów – Rytuał Nutrizione Ricca poprzedzony peelingiem trychologicznym i zwieńczony masażem prądami generującymi wytwarzanie tlenu stymulującymi mikrokrążenie oraz pobudzenie cebulek i mieszków włosowych do wzrostu włosów oraz większej wchłanialności składników odżywczych.

Pakiet 5 zabiegów - 640 do 920 zł 

Standardowo zabieg jest zwieńczony wysuszeniem włosów - dlatego ważne, aby przy dokonywaniu rezerwacji zaznaczyć, iż oczekiwane będzie dodatkowo modelowanie lub stylizacja fryzury.

Technologia Nutri System - specjalnie opracowana formuła odżywiająca suche włosy.

Stan zwany „włosami suchymi” odnosi się do włosów, które częściowo lub całkowicie utraciły tłuszcze lub są odwodnione.

Łuski zewnętrznej warstwy włosów, pozbawione naturalnych substancji odżywczych, otwierają się. Włosy są matowe, nieprzyjemne w dotyku, elektryzują się i są trudne do rozczesania oraz ułożenia. Brakuje im elastyczności. Zwiększa się ich podatność na uszkodzenia i działanie szkodliwych czynników.

Z myśłą o pielęgnacji włosów suchych Actyva proponuje NUTRI SYSTEM – zaawansowaną technologicznie mieszankę surowców oraz składników aktywnych pochodzenia naturalnego, która wszystkim rodzajom włosów przywraca naturalny stan równowagi.

Kuracja silnie nawilżająca łączy użycie zaawansowanych technologicznie profesjonalnych produktów naturalnych oraz specjalnych technik aplikacji połączonych z masażem włosów i skóry głowy.

 

SZAMPON NUTRIZIONE RICCA

Szampon intensywnie nawilżający do suchej skóry głowy i bardzo suchych włosów. Delikatnie oczyszcza włosy, nie naruszając naturalnej równowagi skóry głowy. Odżywia włosy, czyniąc je łatwymi do rozczesania, miękkimi i lśniącymi.

Kluczowe składniki: tłuszcze zawarte w oliwie z oliwek, proteiny owsa, dkładniki aktywne o działaniu nawilżającym i antyelektrostatycznym, odbudowujące strukturę włosów oraz nabłyszczające.

Nie zawiera laurylosiarczanu sodu (SLS) ani dodecylosiarczanu sodu (SLES).

 

MASKA NUTRIZIONE RICCA

Maska intensywnie nawilżająca włosy, zapewnia właściwe odżywienie włosom mocno przesuszonym u nasady. Ułatwia rozczesywanie i układanie. Nadaje włosom intensywny połysk i miękkość. Po zastosowaniu włosy stają się jedwabiste i miękkie w dotyku.

Kluczowe składniki: Tłuszcze zawarte w oliwie z oliwek, proteiny owsa. Składniki aktywne o działaniu nawadniającym, nawilżającym, nabłyszczającym i antyelektrostatycznym.

 

KREM ISTANTANEA CREAM

Krem do włosów suchych, odżywia włosy, nadając im jednolitą strukturę. Włosy nie plączą się i łatwo rozczesują. Po jego zastosowaniu zyskują miękkość i połysk od nasady aż po końce. Produkt zapewnia długotrwałą ochronę przed przesuszaniem.

Kluczowe składniki: tłuszcze zawarte w oliwie z oliwek, proteiny owsa.

 

 

 

Więcej o trychologii - leczeniu problemów z włosami i skórą głowy