Oferta

Dyscyplina

KEMON - Dysciplina Actyva – dyscyplinowanie włosów kędzierzawych i niepodatnych na układanie - technologia SILIKONTROL 40 minut

Cena: 70 zł - 210 zł

REZERWUJ

Opis

Dysciplina Actyva – dyscyplinowanie włosów kędzierzawych i niepodatnych na układanie - technologia SILIKONTROL

70  do 140 zł w zależności od długości włosów – Rytuał Dysciplina

160 do 230 zł w zależności od długości włosów – Rytuał Dysciplina poprzedzony  trychologicznym peelingiem skóry głowy i włosów, który usuwa zanieczyszczenia, wykazuje działanie złuszczające, oczyszczające, łagodzące i odświeżające.  Rytuał zwieńczony masażem prądami generującymi wytwarzanie tlenu stymulującymi mikrokrążenie oraz pobudzenie cebulek i mieszków włosowych do wzrostu włosów oraz większej wchłanialności składników odżywczych.

640 do 920 zł w zależności od długości włosów - KURACJA – 5 x Rytuał Dysciplina poprzedzony trychologicznym peelingiem skóry głowy i włosów, który usuwa zanieczyszczenia, wykazuje działanie złuszczające, oczyszczające, łagodzące i odświeżające i opcjonalnie zwieńczony masażem prądami generującymi wytwarzanie tlenu stymulującymi mikrokrążenie oraz pobudzenie cebulek i mieszków włosowych do wzrostu włosów oraz większej wchłanialności składników odżywczych.

Dysciplina Actyva łączy użycie zaawansowanych technologicznie produktów naturalnych oraz specjalnych technik aplikacji połączonych z masażem włosów i skóry głowy.

Włosy kędzierzawe z natury są niezdyscyplinowane i trudne w układaniu. Niemal zawsze falowane i kręcone są często matowe i nieprzyjemne w dotyku, mają tendencję do puszenia się i utraty stylu, szczególnie podczas deszczowej pogody.

Miłośnicy gładkich fryzur nierzadko zmuszeni są do codziennego używania prostownicy, aby prostować włosy i utrzymać loki pod kontrolą. Pomału pozbawiając włosy naturalnego nawilżenia. Włosy robią się coraz bardziej szorstkie i bardziej podatne na działanie wilgoci i skręcanie – błędne koło…

Aby przedłużyć efekt gładkiej fryzury, chronić włosy przed wpływem czynników atmosferycznych i zachować połysk, można zastosować kurację, która spowoduje odtworzenie „ochronnej osłony” na całej długości włosów, utrzymując naturalne nawilżanie włosów i odporność na działanie wilgoci.

 

SZAMPON DISCIPLINA

Szampon dyscyplinujący, oczyszcza włosy, zachowując naturalną równowagę skóry. Ułatwia rozczesywanie i układanie, zapewnia nawilżenie, rozczesanie i wygładzenie włókna włosów. Produkt sprawia, że stają się jedwabiste, błyszczące i podatne na modelowanie.

Kluczowe składniki: olejek migdałowy, olejek brzoskwiniowy.

 

MASKA DISCIPLINA

Maska dyscyplinująca. Zawarte mikroemulsje silikonowe, zapewniają niezawodność rozczesywania i układania. Maska odżywia, zmiękcza i ujednolica strukturę włosów, pozwala zapanować nad niesfornymi kosmykami i zmniejszyć ich objętość. Sprawia, że włosy stają się niewiarygodnie miękkie, mają jedwabisty połysk i są podatne na modelowanie.

Kluczowe składniki: olejek migdałowy, olejek brzoskwiniowy.

 

KREM DISCIPLINA

Krem dyscyplinujący. Polimery wzmacniające i modelujące zawarte w produkcie, ułatwiają układanie naturalnych fryzur. Krem nadaje włosom odpowiednią formę. Loki stają się kształtne i błyszczące, miękkie i elastyczne. Preparat ma długotrwałe działanie wygładzające.

Kluczowe składniki: olejek migdałowy, olejek brzoskwiniowy.

 

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów polecamy również pielęgnację domową – zestaw odpowiednich kosmetyków dostępny jest w naszym Salonie.

 

Więcej o trychologii - leczeniu problemów z włosami i skórą głowy