Oferta

Kera_fibra_lifting_regeneracja_wlosow

KEMON - ACTYVA KERA FIBRA - lifting do włosów z peelingiem skóry głowy - wypełnienie struktury, regeneracja - kwas hialuronowy, keratyna, białko i nasiona chleba świętojańskiego 90 minut

Cena: 140 zł - 230 zł

REZERWUJ

Opis

KEMON - ACTYVA KERA FIBRA - lifting do włosów zniszczonych

PIERWSZY DWUFAZOWY ZABIEG ODBUDOWUJĄCY I REGENERUJĄCY, DAJĄCY EFEKT WYPEŁNIENIA DLA WŁOSÓW ŁAMLIWYCH I BARDZO ZNISZCZONYCH Z KWASEM HIALURONOWYM...  

140 do 210 zł w zależności od długości włosów i zużycia produktów – Rytuał Kera Fibra poprzedzony trychologicznym peelingiem skóry głowy i włosów, który usuwa zanieczyszczenia, wykazuje działanie złuszczające, oczyszczające, łagodzące i odświeżające. 

Pakiet 5 zabiegów - 620 do 900 zł

160 do 230 zł w zależności od długości włosów i zużycia produktów – Rytuał Kera Fibra poprzedzony trychologicznym peelingiem skóry głowy i włosów i zwieńczony masażem prądami generującymi wytwarzanie tlenu stymulującymi mikrokrążenie oraz pobudzenie cebulek i mieszków włosowych do wzrostu włosów oraz większej wchłanialności składników odżywczych.

Pakiet 5 zabiegów - 640 do 920 zł 

Standardowo zabieg jest zwieńczony wysuszeniem włosów - dlatego ważne, aby przy dokonywaniu rezerwacji zaznaczyć, iż oczekiwane będzie dodatkowo modelowanie lub stylizacja fryzury.

Actyva Kera Fibra

Koncentrat składający się z czynnych składników zapobiegających starzeniu i niszczeniu włosów, wchodzących w skład rewolucyjnej formuły, który skuteczny jest już od pierwszego zastosowania. Włosy stają się mocniejsze dzięki wypełnieniu nowym materiałem i silne na całej długości, o jednolitej strukturze, pełne połysku i odmłodzone. 

Dzięki wyeliminowaniu efektu kędzierzawienia się włosów, układanie ich staje się łatwiejsze, a fryzura jest trwalsza. Po kolejnych zabiegach włosy stają się dużo zdrowsze, silniejsze i odporniejsze na łamliwość.

Świeży, owocowy zapach Kera Fibra wzbogacony został olejkiem eterycznym ze słodkiej pomarańczy, co daje relaksacyjny i odprężający efekt. Olejki eteryczne sprawiają, że zabieg Kera Fibra doskonale nadaje się do stworzenia miłej atmosfery i stanowi dodatkowy element rytuału pielęgnacyjnego.

Synergiczne działanie spotęgowane jest trzema kluczowymi składnikami:
1. KWAS HIALURONOWY
2. HYDROLIZAT KERATYNY I BIAŁEK POCHODZENIA ROŚLINNEGO
3. WYCIĄG Z NASION CHLEBA ŚWIĘTOJAŃSKIEGO

Bez parabenów.


Ostatnie osiągnięcia badań w dziedzinie kosmetyki dbającej o piękno włosów.

 

TECHNOLOGIA POTRÓJNEGO DZIAŁANIA REGENERACYJNEGO

1. Wypełnia włókna włosa nowym materiałem i naprawia zniszczone fragmenty.

2. Tworzy ochronną warstwę na powierzchni włosa i chroni go przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi oraz zapobiega dalszym uszkodzeniom.

3. Wzmacnia włókna włosa poprawiając jego odporność oraz elastyczność.

EFEKTY WIDOCZNE JUŻ PO PIERWSZYM ZASTOSOWANIU.

Więcej o trychologii - leczeniu problemów z włosami i skórą głowy