Oferta

Fresh caviar ericson laboratoire zabieg silnie odmladzajacy salon medi spa

FRESH CAVIAR by Ericson Laboratoire - zabieg intensywnie regenerujący i odmładzający 75 minut

Cena: 330 zł

REZERWUJ

Opis

FRESH CAVIAR by Ericson Laboratoire - zabieg intensywnie regenerujący i odmładzający. Natychmiastowy efekt rewitalizacji i odmłodzenia.

Fresh Caviar to LUKSUSOWA PIELĘGNACJA ORGANICZNYM KAWIOREM - jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa wykorzystująca świeże komórki kawioru w zabiegu intensywnie regenerującym dla skóry pozbawionej witalności.

 

Zabieg idealny do skóry:

•             Sucha

•             Dojrzała

•             Wrażliwa

•             Zmęczona

 

Zalecany przy problemach skórnych:

•             Obniżone napięcie skóry

•             Odwodnienie

•             Nadwrażliwość

•             Brak witalności

Kuracja 4 zabiegi. Częstotliwość wykonywania zabiegów: raz w tygodniu.

Świeże komórki kawioru zawarte w linii Fresh Caviar oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy. 20 występujących w organizmie aminokwasów stanowi elementy składowe protein, które z kolei są materiałem do budowy wszystkich komórek ciała. Kawior zawiera najważniejsze składniki potrzebne do zachowania młodości skóry.

Jest alternatywą dla wyciągów z placenty, stosowanych dawniej w słynnej szwajcarskiej terapii komórkowej. Laboratoria badawcze Ericson Laboratoire opracowały formuły bez konserwantów chemicznych, tak aby produkty były odpowiednie nawet dla skóry najbardziej wrażliwej.

Produkty Fresh Caviar zawierają organiczny kawior oraz naturalny składnik bakteriostatyczny pochodzenia roślinnego, który w naturalny sposób zwalcza namnażanie się bakterii, drożdży i grzybów, co chroni formułę kosmetyków. Brak składników zapachowych we wszystkich produktach z gamy Fresh Caviar pozwala uniknąć ryzyka alergii i umożliwia stosowanie kosmetyków nawet w przypadku skóry wrażliwej.

 

Składniki aktywne:

Rzadka i cenna substancja, bogata w składniki odżywcze zwane vitellus (z łac. vita – życie), potrzebne do rozwoju i budowy struktur witalnych. Vitellus zawiera przede wszystkim podstawowe składniki błon naszych komórek.

Świeże komórki kawioru stymulują syntezę kolagenu I, zapewniając wytrzymałość tkance skórnej. Kolagen I pełni rolę mechanicznej ochrony i jest odpowiedzialny za spójność tkanek.

Ponadto stymulują syntezę kolagenu III, zwiększając elastyczność i jędrność skóry. Kolagen III jest obecny przede wszystkim w tkankach rozciągalnych.

Dodatkowo pobudzają syntezę fibronektyny - czynnika spójności tkanki podtrzymującej skóry, która bierze udział w mechanizmach przylegania komórek i w procesach naprawczych.

 

Ericson Laboratoire to francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej, działający od ponad 30 lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. W samej Francji Ericson Laboratoire oferowany jest w ponad 600 salonach kosmetycznych. Marka reprezentowana jest na każdym niemal kontynencie globu, w ponad 65 krajach. Od prawie 10-ciu lat z powodzeniem rozwija się również na polskim rynku. Dzięki niespotykanej skuteczności, popartej zaawansowanymi merytorycznie założeniami, zabiegi gwarantują spektakularne efekty, a w związku z tym satysfakcję klienta.