Oferta

Nici liftingujace silhouette soft

Nici liftingujące - Nici Silhouette Soft 60 minut

Cena: 1500 zł - 3700 zł

REZERWUJ

Opis

Nici Silhouette-Soft™

Lifting twarzy  - 2 nici - od 1500 pln / 6 nici - 3700 pln
Lifting szyi        - 4 nici - od 2400 pln / 6 nici - 2700 pln          
Lifting brwi      - 2 nici - od 1500 pln


Nici Silhouette-Soft™bezpieczny i skuteczny zabieg korygujący zwiotczenia skóry i redukujący oznaki jej starzenia.

Silhouette-Soft™ to bio-wchłanialne nici ze stożkami, które zostały opracowane przez amerykańskich naukowców, aby poprawić wygląd policzków przywrócić objętość skóry w okolicy jarzmowej i podnieść brwi. Dzięki małym, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę. Zabieg jest szybki, komfortowy i nie wymaga hospitalizacji. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, w ciągu 30 min. w gabinecie lekarskim.

Zabieg dedykowany jest dla osobom o ogólnym dobrym stanie zdrowia i odpowiedniej grubości skóry, które chciałyby dokonać „podniesienia” skóry w okolicach żuchwy, policzków i/lub łuków brwiowych.

Efekty zabiegu z użyciem nici Silhouette – Soft™ widoczne są natychmiast, a pacjent wraca do normalnego życia bezpośrednio po wyjściu z gabinetu bez odczuwając przez jakiś czas wrażenie ucisku i napięcia w miejscach, gdzie zostały wprowadzone nici. 

Korekcja utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

Nici te można stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co umożliwia osiągnięcie jeszcze bardziej naturalnego wyglądu.

Nici Silhouette - Soft™ zostały zrobione z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego. Składniki te czynią nici w pełni wchłanialnymi. Gwarancją bezpieczeństwa jest to, że materiały wykorzystywane do ich produkcji zatwierdził najważniejszy amerykański organ kontrolny FDA (Urząd ds. Żywności i Leków).

Silhouette-Soft™ jest przeznaczony dla osób, które chcą walczyć z wczesnymi oznakami starzenia – opadaniem konturów twarzy.

Jest to również doskonała alternatywa dla pacjentów, którzy mieli wcześniej wykonany tradycyjny lifting i chcieliby dodatkowo skorygować opadanie tkanek w określonych partiach twarzy.