Oferta

Image skincare salon medi spa wilanow

Image Skincare I PEEL ORMEDIC LIFT SOLUTION - wszystkie rodzaje skóry; szczególnie jednak skóra wrażliwa, odwodniona, u osób palących papierosy, przemęczonych, odpowiedni dla kobiet w ciąży, trądzik różowaty, rumień. 30 - 60 minut

Warianty usługi

Twarz
210 zł REZERWUJ
Twarz i szyja
260 zł REZERWUJ
Twarz 6 zabiegów
1070 zł REZERWUJ
Twarz i szyja 6 zabiegów
1320 zł REZERWUJ

Opis

Image Skincare I PEEL ORMEDIC LIFT SOLUTION - wszystkie rodzaje skóry; szczególnie jednak skóra wrażliwa, odwodniona, u osób palących papierosy, przemęczonych, odpowiedni dla kobiet w ciąży, trądzik różowaty, rumień.

ORMEDIC LIFT SOLUTION - twarz - 210 zł / Kuracja - pakiet 6 zabiegów co 7-10 dni - 1070 zł

ORMEDIC LIFT SOLUTION - twarz i szyja - 260 zł / Kuracja - pakiet 6 zabiegów co 7-10 dni - 1320 zł

Dedykowana kuracja 6 zabiegów opiera się na sukcesywnym wydłużaniu czasu oddziaływania na skórę kwasów i koncentratów substancji aktywnych dobieranych indywidualnie do potrzeb skóry intensyfikując rezultaty. 

Ormedic Lift Solution to zabieg eksfoliacyjny, w którym wykorzystano właściwości enzymów roślinnych. Do organicznej mieszanki wybrano papaję, ananasa oraz dynię, których śluzy i miąższ zawierają wcześniej wspomniane enzymy o działaniu proteolitycznym. Preparat bardzo delikatnie złuszcza i lekko rozjaśnia skórę. Produkt oprócz enzymów zawiera także bardzo silne antyoksydanty – ekstrakt z zielonej herbaty oraz ubichinon. Dzięki temu zapewnia skórze wzmocnienie i ochronę jej struktur przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. To bardzo dobre działanie, zwłaszcza kiedy mamy do czynienia z pielęgnacją skór osób palących papierosy, bądź przemęczonych, ale także tych ze skórą bardzo wrażliwą lub wybitnie suchą - gdzie często dochodzi do podrażnienia i stanów zapalnych. 

Jak każdy peeling i ten pobudza odnowę komórkową naskórka, pomaga nawilżyć skórę i stymuluje ją do regeneracji, a dodatkowo zapewnia ochronę antyoksydacyjną. Jest bardzo łagodny, ale nie można wykluczyć lekkiego zaczerwienienia skóry po zabiegu. Jest to naturalny i szybko ustępujący objaw.